Bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje | Barco - wireless broadband

Bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje
Bezdrátové sítě - Dodavatelé bezdrátových sítí

Dodavatelé bezdrátových WiFi sítí a wireless broadband technologií

Důležitou aktivitou společnosti je distribuce a integrace technologií bezdrátových sítí, která se opírá o zkušenosti z instalací bezdrátových sítí pro řízení skladů. V této oblasti Barco úzce spolupracuje s leadery v oboru bezdrátových sítí - společnostmi Trango Broadband Wireless, Redline Communications, HP ProCurve (dříve Colubris), Proxim Wireless, Trango Broadband, Motorola či Nomadix. Díky spolupráci se společností HP ProCurve a Nomadix disponuje Barco technologií a potřebným know-how pro budování WiFi hotspotů.
Země původu

USA
Trango Broadband
Společnost Trango Broadband Wireless, přední výrobce a dodavatel profesionálních řešení pro bezdrátovou konektivitu a vysokorychlostní připojení k internetu poslední míle, budování point-to point spojů a páteřních sítí. Společnost Trango Broadband je součástí společnosti Trango Systems, Inc., předního výrobce bezdrátových technologií pro přenos dat, hlasu a videa.

Produkty Trango jsou oblíbené díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje, stabilitu výkonu jednoduchou správu a instalaci. Jsou vhodné pro rozmanitou řadu aplikací typu přístupových a vysokokapacitních páteřních sítí a dokáží plně uspokojit potřeby telekomunikačních a mobilních operátorů, poskytovatelů komunikačních a internetových služeb, systémových integrátorů, státních institucí a armády, univerzit, privátních firem i domácností. V současné době využívají produkty Trango zákazníci ve více než 50 zemích světa.
www.trangobroadband.com

Země původu

Kanada

HP ProCurve (Colubris Networks)
Colubris Networks, Inc. je globální dodavatel zařízení pro inteligentní bezdrátové lokální sítě (WLAN) a moderní bezdrátová síťová řešení pro firemí sektor, internetové a telekomunikační providery, ale i hotelové a restaurační provozy, letiště, zábavní centra vyžadující internetové připojení pro své návštěvníky. Colubris Networks® je dodavatel WLAN řešení s vysokým stupněm zabezpečení a podporou QoS, která jsou určená pro vysoce kritická prostředí vyžadující schopnost poskytovat multiservisní mobilní služby, včetně datových a hlasových aplikací. Toto řešení se sestává z inteligentních bezdrátových zařízení, umožňující rozšiření existující podnikové bezdrátové sítě pro vzdálený přístup bezdrátového klienta k datům, hlasovým a video aplikacím. Colubris řešení bylo úspěšně testované v různých síťových systémech včetně VLAN ethernetových přepínačů a hlasových WiFi systémů.
www.procurve.com

Země původu

USA
MOTOROLA
Společnost Motorola (dříve Symbol Technologies, Inc.) divize Enterprise Mobility, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa pořízení dat na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Motorola integrují vyspělou technologii online sběru dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Motorola Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Motorola je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb.
www.motorola.com

Země původu

USA

Proxim Wireless
Proxim Wireless Corp. je americký výrobce bezdrátových sítí pro bezlicenční pásma 2,4 GHz, 5 GHz a pro licenční pásmo 3,5 GHz. Proxim je od léta 2005 součástí společnosti Terabeam. Proxim se zaměřuje jak na bezdrátové širokopásmové sítě vhodné pro venkovní outdoor spoje využívané hlavně ISP (WISP) poskytovateli a telekomunikačními operátory, tak i na podnikové WiFi sítě vhodné pro indoor aplikace pro pokrytí firemních prostor, kanceláří, budov, skladů, případně areálů. Nabídka výrobce pokrývá spoje PtMP a PtP. Mezi registrované značky společnosti Proxim patří produktové řady ORiNOCO, Tsunami MP.11 a QuickBridge.
www.proxim.com
  Barco - bezdrátové sítě  |   Barco - čárový kód & RFID  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   HelpDesk  |   Kontakty
 
Bezdrátové bod-bod spoje 5GHz  |   Mikrovlnné licencované spoje  |   Bezdrátové sítě Proxim
Multifunkční WiFi sítě HP  |   Páteřní mikrovlnné spoje Trango  |   Mikrovlnné antény
 
BARCO - bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje - CZ     BARCO - wireless broadband networking - EN     BARCO - wireless broadband networking - RU     BARCO - bezdrôtové siete, chrbtové a mikrovlnné spoje - SK     BARCO - sieci bezprzewodowe - PL

© Barco s. r. o.