Bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje | Barco - wireless broadband

Bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje
Bezdrátové sítě - bezdrátové spoje a páteřní sítě Trango
 

Trango - bezdrátové páteřní spoje pro licencovaná pásma

 
 
Outdoorový licencovaný páteřní spoj TrangoLINK® Apex  

Outdoorové IP-nativní mikrovlnné rádio s propustností až 375+ Mbps full duplex (až 750+ Mbps agregovaně). HACM (Hitless Adaptive Coding and Modulation; Bezchybné adaptivní kódování a modulace) zaručující nepřetržitý provoz a optimální výkon i při hustém a těžkem dešti. Rozhraní pro optické spoje, digitální displej RSSI a podpora pro pohotovostní 1+1 standy ochranu spoje s RPS (Rapid Port Shutdown). TrangoLINK® Apex je k dispozici v modelu ANSI a ETSI pro kmitočty 11, 15, 18 a 23 GHz.

Technické detaily produktu


Outdoorový páteřní spoj TrangoLINK Apex

 
 
Mikrovlnný point-to-point systém TrangoLINK GigaPro™  

Point-to-point mikrovlnný spoj TrangoLINK GigaPro poskytuje vysoce spolehlivé spojení pro mezinárodně normovaná licencovaná pásma 6 až 38 GHz. S přenosovou kapacitou až 1,5 Gbps je vhodným řešením pro pevné i mobilní 3G/4G páteřní sítě, WiMAX, LTE širokopásmové páteřní spoje, metropolitní, komerční i veřejné bezdrátové sítě. TrangoLINK GigaPro poskytuje nadstandardní podporu pro vícero rozhraní: až 2x STM-1/OC-3, 32x T1/E1, a 6x GigE. Kompatibilní s FCC / ETSI / IEC a NEBS standardy.

Technické detaily produktu


Licencovaný páteřní spoj TrangoLINK GigaPro

 
 
Vysokokapacitní mikrovlnný spoj TrangoLINK GigaPlus™  

Kompaktní výkonný point-to-point TrangoLINK GigaPlus je ideální volbou pro telekomunikační operátory vyžadující vysokopacitní, spolehlivé a bezpečné bezdrátové datové spoje na bázi nativního Ethernetu a podporu PDH přenosu. S datovou prospustností až 750Mbps agregovaně je vhodným řešením pro pevné i mobilní 3G/4G páteřní sítě, WiMAX, LTE širokopásmové páteřní spoje, metropolitní, komerční i veřejné bezdrátové sítě. Zařízení je dostupné pro frekvence 6 až 38 GHz. TrangoLINK GigaPlus je mikrovlnný systém na bázi split architektury, obsahuje 2 GigE copper porty, 2 GigE fiber porty a další nástroje jako nativní podporu pro 8 T1/E1 okruhy, RSSI indikátor v předním panelu a podporu pro konfiguraci šířky pásma od 80 MHz až po 3.5 MHz.

Technické detaily produktu


Licencovaný páteřní spoj TrangoLINK GigaPlus

 
 
Licencovaný páteřní split spoj TrangoLINK Giga®  

Mikrovlnný systém s distribuovanou architekturou a propustností až 310+ Mbps full duplex (620+ Mbps v obou směrech). Ethernet-nativní a TDM-nativní čtyři gigabit ethernet porty (GigE: 10/100/1000BaseT), osm E1/T1 portů, které umožňují flexibilitu a efektivitu při přerozdělování datového provozu, řízení smíšeného provozu (TDM a ethernet) nebo pro snadnou migraci z TDM technologie k síti na bázi IP ethernet protokolu. Venkovní i vnitřní digitální displej RSSI. K dispozici jsou modely ANSI a ETSI pro 6, 11, 15, 18 a 23 GHz.

Technické detaily produktu


Licencovaný páteřní spoj TrangoLINK Giga

   Barco - bezdrátové sítě  |   Barco - čárový kód & RFID  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   HelpDesk  |   Kontakty
 
Bezdrátové bod-bod spoje 5GHz  |   Mikrovlnné licencované spoje  |   Bezdrátové sítě Proxim
Multifunkční WiFi sítě HP  |   Páteřní mikrovlnné spoje Trango  |   Mikrovlnné antény
 
BARCO - bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje - CZ     BARCO - wireless broadband networking - EN     BARCO - wireless broadband networking - RU     BARCO - bezdrôtové siete, chrbtové a mikrovlnné spoje - SK     BARCO - sieci bezprzewodowe - PL

© Barco s. r. o.