Bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje | Barco - wireless broadband

Bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje

Trango Systems vytyčila novou strategii, má nový název i nové logo

27.10.2008 - Uherské Hradiště 

Společnost Trango Systems vytyčila novou strategii společnosti, obnovila staronový zaužívaný název společnosti a odhalila své nové logo. Nová značka vychází ze strategických změn a plánů společnosti. Má za cíl více podpořit produkty Trango na trhu telekomunikačních operátorů a poskytovatelů internetu.

Trango Systems, dříve známá jako Trango Broadband Wireless, přední světový výrobce vysoko-kapacitních mikrovlnných komunikačních systémů pro licencovaná i nelicencovaná pásma odhalila nové firemní logo. Spolu s novým logem společnost změnila i svůj název zpět do původní již zaužívané podoby "Trango Systems". Poslední název, "Trango Broadband Wireless", společnost Trango Systems používala od roku 2001 po zavedení produktů a zařízení pro širokopásmový přístup k internetu.

Zavedení nové identity navazuje na sérii strategických změn z roku 2007, kdy se společnost Trango rozhodla vsadit na své dlouholeté zkušenosti v oblasti designu a výroby mikrovlnných bezdrátových sítí a rozšířit nabídku bezdrátových produktů také o licencovaná mikrovlnná point-to-point síťová zařízení pro pásma 6 - 23GHz. Tento taktický tah byl proveden v reakci na rostoucí poptávku po zařízeních s vysokou kapacitou přenosu dat a velkým rozsahem šířky pásma využitelné pro fixní, mobilní a broadband operátory. Poslední licencované produktové řady Trango nabízejí vysokokapacitní full-duplex symetrický přenos dat až 730+ Mbps, využitelných pro širokou škálu telekomunikačních broadband aplikací jako Carrier Ethernet, 2G/3G/4G mobilní pateřní sítě, WiMAX pateřní sítě, řešení pro poskytovatele internetu (ISP), broadcasting, rozšíření podnikových bezdrátových sítí, obecní a metropolitní bezdrátovou konektivitu, včetně výměny pronajatých okruhů DS1/DS3/OC-3 a měststké kamerové CCTV a bezpečnostní video systémy.

Distributorem bezdrátových zařízení Trango pro střední a východní Evropu je společnost Barco. Důležitou otázku dostupnosti zařízení Trango na evropském trhu objasnil Miroslav Jakšík, jednatel společnosti Barco: "Koncem roku 2008 očekáváme ukončení certifikací vysokokapacitních full duplex produktů pracujících v licencovaných pásmech 6 - 23GHz nutných pro uvedení na evropský trh. Jakmile bude dokončena ETSI certifikace, produkty začneme nabízet našim zákazníkům."

O společnosti Trango Systemss
Společnost Trango Systems je přední výrobce profesionálních point-to-point a point-to-multipoint systémů pro bezdrátovou komunikaci a přenos dat v licenčím i bezlicenčním pásmu. Ve světě bylo instalováno více jak 300 000 produktů Trango v 70 zemích světa pro aplikace přístupových sítí, vysokokapacitních páteřních spojů, mesh sítí, Voice-over-IP (VoIP), CCTV systémů založených na IP přenosu dat i nových platformách jako IPTV. Zařízení jsou oblíbená díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje, stabilitu výkonu jednoduchou správu a instalaci. Trango Systems má sídlo v Poway, San Diego, CA, USA.
www.trangobroadband.com

O společnosti Barco, s.r.o.
Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se na oblast integrace technologie čárových kódů, RFID a distribuci bezdrátových sítí. Barco je distributorem zařízení a poskytovatelem řešení pro bezdrátovou komunikaci v pásmu 2,4GHz, 3,5GHz a 5 GHz. Barco je výhradním distributorem společnosti Trango Systems pro střední a východní Evropu a spolupracuje také s dalšími leadery v oboru bezdrátových sítí - společnostmi RedLine Communications, Proxim, Nomadix, Radiowaves, Colubris. Základní kapitál společnosti je 2 000 000 Kč. Prostřednictvím své pobočky je společnost Barco aktivní také na Slovensku. Společnost Barco je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.
wireless.barco.cz

Kontakt: 

Tomáš Kubíček
Marketing Manager

Barco, s.r.o.
Okružní 741
686 05 Uherské Hradiště
Tel: +420-572 52 00 38
Fax: +420-572 52 00 32
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz
  Barco - bezdrátové sítě  |   Barco - čárový kód & RFID  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   HelpDesk  |   Kontakty
 
Bezdrátové bod-bod spoje 5GHz  |   Mikrovlnné licencované spoje  |   Bezdrátové sítě Proxim
Multifunkční WiFi sítě HP  |   Páteřní mikrovlnné spoje Trango  |   Mikrovlnné antény
 
BARCO - bezdrátové sítě, páteřní a mikrovlnné spoje - CZ     BARCO - wireless broadband networking - EN     BARCO - wireless broadband networking - RU     BARCO - bezdrôtové siete, chrbtové a mikrovlnné spoje - SK     BARCO - sieci bezprzewodowe - PL

© Barco s. r. o.